Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk

  • WiFi
  • Kinderwagen
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk Tokio appartementen zijn binnen 25 minuten lopen van de Senso-ji Tempel gelegen en binnen 2 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals Hanayashiki. Het appartement is gelegen slechts 350 meter verwijderd van Hikifune treinstation en vlak om de hoek van Higashi-Mukojima Hirokoji busstation.

Het appartement biedt 2 slaapkamers aan. Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van slippers in de badkamer.

Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement biedt zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een broodrooster.

Dit appartement ligt in de Sumida (Speciale ) wijk van Tokio en biedt snelle toegang tot de Mukojima-Hyakkaen-tuinen, die op 9 minuten wandelen vandaan ligt. Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartementen zijn 2,1 km verder het Imado heiligdom. De accommodatie is binnen een autorit van 15 minuten van het Kanda-schrijn genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk Tokio
ぷふか東向島3
Mobiele prijsaanbieding

ぷふか東向島3

9.5
Voortreffelijk 17 beoordelingen
233 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
ぷふか東向島2
Mobiele prijsaanbieding

ぷふか東向島2

9.7
Voortreffelijk 41 beoordelingen
233 m van de accommodatie
USD 140 USD 126
per nacht
Zaito Tokyo East Mukojima Apt
Mobiele prijsaanbieding

Zaito Tokyo East Mukojima Apt

9.3
Schitterend 106 beoordelingen
338 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Wasserij

    Voor kinderen

    • Kinderwagen

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7墨衛生環代774号
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement gelegen?
      Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement is in de Sumida (Speciale ) wijk van Tokio gesitueerd, op 25 minuten wandelafstand van de Senso-ji Tempel.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement zijn onder andere het Kanda-schrijn, de Senso-ji Tempel, het Imado heiligdom.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere McDonald's Higashimukojima en Santa Croce restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement?
      Bij Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een broodrooster.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Tamanoi Machi Stay, 5 Guests, 2-Min Walk, 2Dk Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten